Tiny House in het bos

  • 2 Aantal personen
  • 1 Aantal slaapkamers

Fluitende vogels, een heerlijk zonnetje op je terras en puur genieten van de Drentse natuur. Beleef een heerlijk verblijf in onze Tiny Houses.

Wandel 4-daagse door het Drents-Friese Wold – op vrijdag 29 mei over ’t Wildryck!

Op vrijdag 29 mei loopt de route van de Drents-Friese Wold Wandel 4-daagse dwars over Landgoed ’t Wildryck, langs onze sfeervolle tiny houses. Misschien wandel je deze dag zelf mee en komt je zelfs langs jouw eigen tiny!

Ben je nog op zoek naar een overnachtingslocatie voor een paar nachten, zodat je ontspannen kunt deelnemen aan de wandelvierdaagse? Dan ben je bij ons van harte welkom!

Doe je niet mee? Ook dan is het een gezellige dag op het park: moedig de wandelaars aan vanuit jouw tiny terwijl ze over ’t Wildryck trekken en geniet van de levendige sfeer in het bos.

Indeling & specificaties Tiny House
  • Comfortabele zithoek
  • Flatscreen-tv met Nederlandse en Duitse zenders.
  • Open keuken met  koelkast en vriesvak, vaatwasmachine, elektrische tweepits kookplaat,  filterkoffiezetapparaat en waterkoker.
  • Badkamer met toilet, wastafel en inloopdouche.
  • Tweepersoonsbed (160x200) Tiny house 707 beschikt over een boxspringbed met 2 aparte matrassen (90x200) 
  • Gratis WiFi.
  • (Airco)-verwarming.
  • Vlonderterras of tegelterras met tuinmeubilair.
  • Eigen parkeerplaats voor één auto.
  • Huisdieren zijn toegestaan in tiny 704 en 707, uitsluitend op aanvraag, neem hierover telefoninsch contact op met de receptie.

Klein maar fijn; kortom heerlijk vertoeven! 

Handig om te weten
  • Mits de beschikbaarheid het toestaat worden uitsluitend op aanvraag huisdieren toegestaan. Tiny 704 en 707.
  • In het boekingsproces kun je handdoeken een keukenlinnen bijboeken. Wil je een opgemaakt bed bij aankomst? Ook dat kan! 
  • Gezien onze prachtige ligging in de natuur is het gebruik van open vuur niet toegestaan. Barbecueën is alleen toegestaan met een elektrische of gas barbecue, maar niet met kolen.
  • Tiny 701 t/m 703 beschikt over een vlonderterras, tiny 704 t/m 707 beschikt over een stenenterras.

Extra service

Wil je tijdens je verblijf extra ontspannen? Reserveer dan een dagdeel Privé wellness. Echt even helemaal tot rust komen, midden in het bos en vlakbij jouw huisje, dat is toch genieten? De hele ruimte is omheind om jouw privacy te waarborgen.

  • Hottub
  • Sauna
  • Buitendouche
  • Ligstoelen

Meer info & reserveren

Prijzen en beschikbaarheid